Nabídka našich služeb

O JURTĚ

25.06.2021

Naše mongolská jurta je místem k odpočinku pro 2-4 osoby. Je zde umístěna manželská postel a 2 přistýlky. Kuchyňský koutek, který je vybaven potřebným nádobím a příslušenstvím (hrnce, frenchpres, moka konvičku, příbory, talíře, misky). Naleznete zde: těstoviny, cereálie, kávu, čaj a základní koření.

Kuchyně v lomu, která Vás okouzlí! Naleznete zde vše, co k přípravě Vašich dobrot budete potřebovat. V dřevěné kuchyňské lince je zabudovaný dřez s teplou vodou, lihový vařič a přírodní SKALNÍ LEDNICE, která skvěle udrží chlad a můžete si zde chladit potraviny či oblíbený nápoj, i když je venku opravdové vedro. Máme to vyzkoušené:)

WELLNESS & SPA

25.06.2021

Pro relaxaci nejen mysli, ale i Vašeho těla využijte lázeň v dřevěné kádi, která Vám pomůže k dosažení klidu a pohody. Zatopte v kádi, připravte si dobroty, nalijte skleničku a užívejte kouzla okamžiku.

RELAXACE

07.05.2021

Okolí jurty je pomyslně rozděleno na více částí a ty o kterých zde čtete jsou připraveny na relax, který nejen mysli, ale i tělo potřebuje. Projděte si lesní hájek za jurtou, smočte nohy v potoce a užívejte si klid přírody. Že rádi čtete? Vezměte s sebou oblíbenou knihu, rozhoupejte se v hamace a relaxujte. Až Vás lenošení přestane...