Kuchyně v lomu

Kuchyně v lomu, která Vás okouzlí! Začněte den s výbornou kávou, kterou si můžete připravit na lihovém vařiči, který je přímo zabudovaný ve venkovní kuchyni. My pro Vás chceme nejlepší kvalitu, proto kávu nakupujeme v naší oblíbené pražírně Volkafe z Trutnova. Připravit si ji můžete v moka konvičce, či ve french pressu.

Snídani pro Vás máme nachystanou již při příjezdu na jurtu. Uchovávána je v chladnu v naší skalní lednici. V ní si můžete chladit potraviny, či oblíbený nápoj, i když je venku opravdové vedro. Máme to vyzkoušené :) 

Celá naše venkovní kuchyně je zastřešená. Pro Vaše pohodlí je i plně vybavena. Připraveno je pro Vás dřevěné posezení, kde se svou rodinou, či přáteli můžete trávit společné chvíle. 

U nás Vám nic nechybí. Připravte si skvělé jídlo a kochejte se zvuky přírody, či potůčku.


Na venkovním ohništi si můžete připravit křupavého čerstvého pstruha, či na másle dozlatova opečeného sivena s grilovanou zeleninou.  Pokud máte rádi naložené vepřové maso nebo kuřecí, i to pro Vás rádi připravíme. Připít si můžete kvalitním vínem z Pálavy, z vinařství Židek. Pro milovníky piva máme v našem samoobslužném baru plzeňské pivo. 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet