Venkovní kuchyň v lomu

Ručně vytesaná venkovní kuchyň ve skále, která vás okouzlí! Začněte den s výbornou kávou, kterou si můžete připravit na lihovém vařiči, který je přímo zabudovaný ve venkovní kuchyni. Chceme pro vás jen to nejlepší a proto kávu nakupujeme v naší oblíbené pražírně Volkafe v Trutnově. Připravit si ji můžete v moka konvičce nebo ve french pressu.

Snídani pro Vás máme nachystanou již při příjezdu na jurtu. Potraviny a nápoje udrží v chládku i během teplého léta naše skalní lednička. Máme to vyzkoušené :) 

Celá naše venkovní kuchyně je zastřešená. Pro Vaše pohodlí je i plně vybavena. Připraveno je pro Vás dřevěné posezení, kde se svou rodinou a přáteli můžete trávit společné chvíle. 

Na venkovním ohništi si můžete připravit křupavého čerstvého pstruha, či na másle dozlatova opečeného sivena s grilovanou zeleninou.  Pokud máte rádi naložené vepřové maso nebo kuřecí, i to pro Vás rádi připravíme. Připít si můžete kvalitním vínem od vinařství Žídek z Pálavy. Pro milovníky piva máme v našem samoobslužném baru vychlazené plzeňské pivo. 

Co všechno pro vás můžeme připravit? Objednávku zadáte během rezervace pobytu. 

  • Čerstvé ryby na gril - pstruh nebo siven 
  • Kuřecí prsa nebo krkovice - v bylinkové nebo brusinkové marinádě
  • Vegetariánské burgery od Wild and Coco 


Přijeďte si užít klidný večer u ohýnku s grilem i vy.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Kudyznudy.cz - tipy na výlet